Piknik rodzinny 2018 :)

Piknik rodzinny 2018 🙂

     27 maja, w słoneczną niedzielę, odbył się kolejny już Piknik Rodzinny,  podczas którego można było skorzystać z wielu atrakcji zaproponowanych przez organizatorów.

Niezawodni  strażacy prezentowali swój wóz strażacki  i pokazywali, jak gasi się pożary.

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w ramach wolontariatu studenckiego Projektor, przygotowali  różne stanowiska, przy których można było zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy, podstawami robotyki, podstawowymi prawami fizyki i chemii i innymi ciekawostkami ze świata nauki.

Przybyli również członkowie Zespołu Ludowego „Nosowiany” na czele z Panią Stefanią Budą. W szeregach tego Zespołu śpiewają także uczniowie i absolwenci naszej szkoły.

W sali gimnastycznej można było obejrzeć ciekawe występy wokalno-taneczne oraz gimnastyczne uczniów klas I – VI. Wystąpiły także zespoły działające przy LOK w Nosówce.

 Rada Rodziców serwowała pyszne kiełbaski, frytki i ciasta.  Co odważniejsze dzieci mogły na chwilę wcielić się w bajkowe postacie i pomalować twarz w fantazyjne wzory.

LOK w Nosówce zadbał także o wodzireja i dmuchany plac zabaw z licznymi atrakcjami.

Rodzinny Piknik, to już od lat tradycja naszej szkoły i tym razem zgromadził wiele roześmianych dzieci, ich rodziców i dziadków, a wspólnie spędzony czas to wartość nieoceniona.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację i zapraszamy za rok. 🙂

Related Images:

Skip to content