Uroczysta wigilia szkolna

            22 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta wigilia. Po raz pierwszy została zorganizowana w pięknie przyozdobionej sali gimnastycznej.

O godzinie 9:00 rozpoczęły się występy poszczególnych klas, które pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały jasełka, inscenizacje, recytacje, kolędy.

Uczniowie klasy 5 przypominali o ważnych świątecznych tradycjach: ubieraniu choinki, łamaniu się opłatkiem, składaniu sobie życzeń.

Wśród dźwięków kolęd, radosnych uśmiechów i gromkich braw, którymi nagrodzono występujących, wszyscy udali się do przygotowanych stołów, by podzielić się opłatkiem i spróbować pysznego żurku i wspaniałych ciast, przygotowanych przez Radę Rodziców. Pan dyrektor złożył życzenia świąteczne.

Wspólna wigilia zbliżyła do siebie uczniów, rodziców, nauczycieli i była bardzo potrzebnym i miłym akcentem przedświątecznym.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za przygotowanie potraw, Natalii Sitek- naszej absolwentce, za dostarczenie pięknej choinki, Panu  Stanisławowi Janczyckiemu za przygotowanie szopki, Panu konserwatorowi za przyniesienie figurek do niej. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie szkolnej wigilii, a szczególnie przybyłym gościom, serdecznie dziękujemy.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Related Images:

Skip to content