Absolwent naszej szkoły zwiedził prawie cały świat

13 listopada 2015 r. uczniowie klas IV – VI mieli możliwość spotkania się z niecodziennym gościem. W związku z krótkim urlopem w Polsce, odwiedził nas Tomasz Cisło, który lata znanymi na całym świecie liniami lotniczymi.

Tomasz opowiadał nam o swojej pracy, obowiązkach i stylu życia, który polega na ciągłej zmianie miejsca pobytu: z kontynentu na kontynent, z jednej strefy czasowej do innej. Powiedział nam, że często nie wie, jaki jest dzień i musi to ciągle sprawdzać.

Zachęcał młodzież do wytężonej nauki, zwłaszcza języka angielskiego, który zna biegle oraz do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Tomasz, kończąc Szkołę Podstawową w Nosówce, już marzył o dalekich podróżach, o czym napisał w okolicznościowym albumie wydanym na koniec klasy VI.

Będąc studentem WSIiZ, zdobył równocześnie dwa dyplomy, ponieważ studiował także w Wielkiej Brytanii i jest absolwentem European Engineering Studies w University of Coventry.

Nieustannie rozwija się w tym, co robi, zdobywa nowe doświadczenia, poznaje ludzi, nowe kraje, kultury, ciekawe miejsca. O swojej pierwszej szkole, tej w Nosówce, ma jak najlepsze zdanie. Pozdrawia wszystkich nauczycieli, którzy go uczyli oraz swoich klasowych kolegów.

Serdecznie zapraszamy kolejnych absolwentów naszej szkoły, którzy chcieliby opowiedzieć o swojej pracy i wykonywanym zawodzie. Prosimy o kontakt mailowy.

Related Images:

Skip to content