Hobbyści znów w akcji! 27.11.2014 r.

Hobbyści znów w akcji! 27.11.2014 r.

Śpiewam, tańczę, maluję, jeżdżę na rolkach… kolekcjonuję -czyli HOBBY w moim nastoletnim życiu.

Sympatyczne spotkanie młodych pasjonatów odbyło się 27 listopada
w bibliotece w Nosówce. Swoje hobby prezentowali uczniowie klasy piątej, którzy przybyli pod opieką pani Małgorzaty Wisz, polonistki ze Szkoły Podstawowej
w Nosówce.

Natalia Lelek posiada wszechstronne zainteresowania. Jeździ na rowerze, na rolkach, pływa, gra na flecie. Swoje zdolności zaprezentowała grając piosenkę z repertuaru „Mazowsza” -Bandoskę. Lubi uczyć się języków obcych, często rozmawia w domu z rodzicami po angielsku. Poza tym czuje się po trochu aktorką; scenkę z życia szkolnego zaprezentowała razem z Natalią Drozd. Natalia,  jak sama twierdzi, ma wiele zainteresowań, pięknie recytuje, dała popis, recytując wiersz pani Małgorzaty Król, O żołnierzach wyklętych. Lubi rysować, a w weekendy korzysta z gier komputerowych, gra w siatkówkę.
Kamila Rogala słucha dobrej muzyki, śpiewa w scholi i w młodzieżowym zespole „Mix”. Dla nas zaśpiewała po angielsku piosenkę z filmu: ”Król Lew”. Zbiera również plakaty ulubionych zespołów.
Wojtek Sarna i Michał Rozborski kochają piłkę nożną i gry komputerowe, Klaudia Szybisty uwielbia czytać książki fantastyczne, pisze piękne opowiadania i kocha zwierzęta. Ma w domu trzy koty, Płatka, Szarka i bardzo odważną Pusię.

Julia Dziobak kolekcjonuje gadżety związane z serialem „Wioletta”. Posiada plakaty, talerzyk z podobizną ulubionej aktorki, zeszyty, segregator ze zdjęciami itp.

Kinga Kręgielewska pięknie maluje pastelami, posiada własnoręcznie namalowany obraz na szkle.
Marlena Wilk –posiadaczka talentu pięknego głosu- zaśpiewała kolędę :”Mizerna, cicha…”
Oliwia Sitek lubi sport, taniec, jazdę na łyżwach, na rowerze, grę w piłkę nożną. Lubi też malować pływać oraz robić zakupy w dużych marketach.
Martyna Świeca kocha malować i robi to w każdej wolnej chwili, zajmuję się też swoim ulubieńcem-pieskiem.  Pasjonuje się sportem, w szczególności uwielbia grać w siatkówkę.

Opracowała Halina Kuleta

Related Images:

Skip to content