Piknik Rodzinny – 14 czerwca 2015 r.

Piknik Rodzinny – 14 czerwca 2015 r.
„Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek”

 14 czerwca 2015r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Nosówce odbył się Piknik Rodzinny. Tego dnia nasi uczniowie oraz nauczyciele przygotowali dla wszystkich gości szereg atrakcji, m.in.: pokaz tańców ludowych w wykonaniu zespołów „Nosowiany” i „Nosowianki”, koncert życzeń dla rodziców, występ cheerleaderek, zabawa z wodzirejem, pokaz wozu strażackiego.

 

Ci, których „dopadł” większy głód mogli raczyć się grillowaną kiełbaską, wspaniałym ciastem i zdrowymi napojami. Nasi najmłodsi goście chętnie kupowali watę cukrową i cegiełkę szczęścia. Dodatkową atrakcją była jazda konna, która cieszyła się powodzeniem wśród najmłodszych. Kolejną atrakcja było malowanie twarzy, a także zabawa na dmuchanym zamku i trampolinie. Miłośnicy nowoczesnych technologii mogli podziwiać pokaz z robotyki – „Mały Nobel” prezentowany przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły, byli zadowoleni , odczuwali radość i satysfakcję z podjętych działań. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy sposób na spędzanie wolnego czasu i integrację rodzin. Trzeba przyznać, że pomimo dość kapryśnej w tym roku pogody tego dnia była wprost wymarzona na rodzinny piknik pod chmurką. Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować tę imprezę. Szczególne podziękowania w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz dzieci, składamy Radzie Rodziców. Dziękujemy również wszystkim sponsorom, którzy byli życzliwi i dofinansowali nasz piknik. Wyrazy wdzięczności składamy wszystkim, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności.

 

Related Images:

Skip to content