Coś dla ciała, coś dla ducha, czyli mikołajkowe szaleństwa ósmoklasistów

21 grudnia, uczniowie klasy VIII, pod opieką pani Małgorzaty Król oraz pana Krzysztofa Syńca, wybrali się na wycieczkę mikołajkową do Rzeszowa.

Dziewczyny, wraz z panią Król, udały się do klubu fitness FitCurves. Po przebraniu się w strój sportowy, wysłuchały bardzo ciekawego wykładu o zdrowym odżywianiu, z którego dowiedziały się, jak  ważne jest u nich prawidłowe żywienie, jakie produkty powinny znaleźć się w codziennej diecie i dlaczego radykalne odchudzanie nie jest zdrowe. Następnie udały się na kilkunastominutowy trening, gdzie pod kierunkiem wymagającej trenerki ćwiczyły wytrzymałość i odpowiednią koordynację. Okazało się, że taki trening może wycisnąć „siódme poty” i być  sprawdzianem naszej formy fizycznej i wydolności oddechowej.

Chłopcy natomiast, razem z panem Syńcem, udali się do  Parku Trampolin – JumpWorld. Odbył się tam konkurs rzutów do kosza, który wygrał Seweryn Rzepka, oraz konkurs w skokach przez przeszkody, w którym zwyciężył Sebastian Bębenek. Nagrodą w konkursach była opaska JumpWorld. Miał tam miejsce też mecz siatkówki. Chłopcy spotkali w Parku Trampolin również jednego z braci Kłeczek, zwycięzcę półfinału ”Mam talent”.

Następnie wszyscy spotkali się w umówionym miejscu, aby udać się do kina Helios w Galerii Rzeszów na film ”Był sobie Deadpool”. Nie zabrakło dobrej zabawy, pysznego jedzenia i humoru, wszyscy spędzili ten czas w przyjemnej atmosferze.

 

Tekst – Julia Kawa i Krystian Buczek, kl.VIII

Related Images:

Skip to content